Jachtlaankerk en Kapel Hoog Soeren

Zondag 24 mei wordt de kerkdienst vanuit de Grote Kerk verzorgd door de Jachtlaankerk.
Voorganger is onze wijkpredikant ds. Michiel de Leeuw.

Deze viering is te volgen via:

  • De livestream met beeld via: https://youtu.be/8MF_HsOTgZE (ook voor terugkijken); let u er op dat u – zodra er beeldverbinding is – het geluid [links onderaan in het beeld] aanzet waarna u het volume van uw pc kunt aanpassen.
  • Kerkomroep.nl: zoek op ‘Grote Kerk’, 10:00 uur, ongeacht welke kerk aan de beurt is
  • Kerkradio Apeldoorn FM 87.6 en Ziggo radio 915. De diensten zullen via dit kanaal soms op een ander tijdstip worden uitgezonden: zodra de uitzendtijden van Kerkradio Apeldoorn bekend zijn, worden deze gecommuniceerd op de website. Zie ook: kerkradioapeldoorn.nl
  • Op https://jachtlaankerk.nl/kerkdienst/ vindt u ook de liturgie en na afloop de preek

Komt u er niet uit, dan kunt u klikken op instructies beluisteren kerkdienst. Daarin staat beschreven hoe u het beste kunt afstemmen op de online kerkdiensten, om deze live te volgen of op een later tijdstip terug te luisteren.

Het preekrooster voor de komende periode ziet er als volgt uit:

  • 31 mei, Pinksteren: 10:00 uur, vanuit de Grote Kerk, ds. Schüssler, ds. De Leeuw, ds. Jans
  • 7 juni, 10:00 uur: vanuit de Grote Kerk, ds. Michiel de Leeuw
  • 14 juni, 10:00 uur: vanuit de Grote Kerk, ds. Annelies Jans
  • 21 juni, 10:00 uur: vanuit de Grote Kerk, ds. Bert Schüssler, avondmaal
  • 28 juni, 10:00 uur: vanuit de Grote Kerk, ds. Bert Schüssler