Jachtlaankerk en Kapel Hoog Soeren

Omzien naar elkaar.
Wil je iets doen voor een ander?

De Kap, een organistatie voor mantelzorgers en vrijwilligers, is op zoek naar mantelzorgers.
Ben jij op zoek naar leuk en zinvol vrijwilligerswerk? Geef je om mensen en wil je graag iets voor een ander doen? Dan ben je bij de Kap van harte welkom. Als vrijwilliger van de Kap gaat het om: “er zijn voor de ander”. Aandacht, tijd en begrip zijn daarbij belangrijke kenmerken. Onze vrijwilligers werken zelfstandig bij de mensen thuis. Dat vraagt om een open en respectvolle houding, maar ook het bewaken van je eigen grenzen.
Voor meer informatie, zie: www.dekap.nl

Ook Stichting Present zoekt vrijwilligers.
Dat kan eenmalig, op projectbasis waardoor je met elkaar een zinvolle en goed bestede dag beleeft. Maar ook ook als je je op structurele basis voor een ander wil inzetten kun je je aanmelden. Het doel van Present is om een  beweging op gang te brengen in de samenleving waarbij  steeds meer mensen het vanzelfsprekend vinden om naar elkaar om te zien. En dat werkt. Want met een Present-project komt er in één dag echt iets van de grond en ontstaan er ontmoetingen van blijvende waarde!
Voor meer informatie, zie: www.stichtingpresent.nl

Ook is het mogelijk nadere informatie op te vragen bij de diaconie: